Son Dakika
22 Temmuz 2017 Cumartesi

Dünyanın ilk Android Ambilight televizyonu

02 Nisan 2014 Çarşamba, 00:00

Dünyanın ilk Android Ambilight TV’leriyle Philips, rakipleri arasında pazarda fark yaratırken kullanıcılara alışılmışın ötesine geçen bir TV izleme deneyimi sunuyor. Yeni modellerde, eşsiz Ambilight özelliği daha da gelişirken Android’li Philips TV’ler tüketicilere yüksek hız sağlıyor.

Eşsiz Ambilight ile sarmalayıcı bir TV deneyimi

Yeni Philips TV’ler sıradışı bir deneyim vadediyor. Yeni seri Philips TV’nin arkasındaki duvara ekran üzerindeki görüntüyü taşıyacak; çok daha etkili bir TV izleme deneyimi yaşatacak rakipsiz Ambilight özelliğine sahip olacak.

Yeni Ambilight Oyun Oynama modu ise çok daha hızlı ve yoğun ışık değişimleri ile oyun severleriekranın içine çekecek. Piyasaya sürülecek Ambilight yelpazesinde desteklenen yeni mobil uygulamalar tüketicilerin spor etkinlikleri sırasında Ambilight ile etkileşime girmesine imkan verecek.

Android; Philips TV’leri daha da hızlı ve akıllı hale getiriyor

Smart TV’nin hayata geçirilmesinden bu yana, bu deneyim tüketiciler tarafından sürekli olarak telefonlar ve tabletler ile kıyaslanıyor. Android’li Philips TV’ler artık çok daha fazla (dört- sekiz)çekirdekli işlemciyi, bugün pazarda bulunan ve dünya çapında herkes tarafından kabul gören en yaygın işletim sistemlerinden biri olan Android ile buluşturuyor. Tüketicilerin hız ve içerik beklentisi bu büyük buluşmayla karşılanıyor.

Bu gücü büyük TV ekranları ile bir araya getiren TP Vision; yeni konseptleri TV’ye taşıyarak TV’lerin günümüzde ve gelecekte eğlence teknolojisi cihazları olarak önemini korumasını sağlıyor. Android’in Philips TV’ye entegre edilmesi TV’leri daha da akıllı hale getirecek.

Android ve Smart TV’nin avantajlarını biraraya getiren Philips TV’lerde kullanıcılar halihazırda geniş olan Philips Smart TV sunumunun yanı sıra Google Play Store™ üzerindeki olağanüstü Android uygulamalarına ve içeriklerine de erişebiliyorlar. Son derece hassas Android işletim sistemi, güçlü yonga setleri ve büyük ekranlar ile birlikte Philips TV’lerin tüketicilere oyun, online film izleme hizmetlerinden ilgili yerel kanal uygulamalarına kadar yeni bir deneyim sunmasına imkan verecek.

TP Vision Smart TV Başkanı Albert Mombarg, “Daha iyi bir TV izleme deneyimi yaratmak amacıyla Philips TV’lerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz” derken şunları söyledi: “ Ambilight ve Android ile sıradışı bir izleme deneyimine geçiyoruz. Bu, teknolojinin sınırlarının zorlanması değil, teknolojinin kullanıcıların yaşamına nasıl gerçek değer ekleyen bir TV tasarlanmasında kullanılabileceği ile ilgili. Android’in güçlü yönlerinin mevcut Philips Smart TV sunumumuz ile bir araya getirilmesi ile TV deneyimini muazzam derecede zenginleştirerek daha akıllı hale getireceğiz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz