Son Dakika
27 Haziran 2017 Salı

Samsung Galaxy NotePRO satışa çıktı işte fiyatı

14 Mart 2014 Cuma, 10:30

Samsung Electronics, tablet deneyimini en üst düzeyde yaşamayı hedefleyen kullanıcılar için geliştirilen Galaxy NotePRO’yu teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu. Galaxy NotePRO’nun tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı wifi modeli için 2.199 TL, Wifi+3G mideli için ise 2.499 TL.

En yeni Android işletim sistemine sahip, dünyanın en geniş ekranlı tableti olan Galaxy NotePRO, 12,2 inç’lik geniş ekranıyla iş yaşamı ve eğlence dünyası için benzersiz özellikleri bir arada sunuyor.

HER YERDE ÇALIŞMA KOLAYLIĞI

Tabletinizden daha verimli şekilde yararlanmanız için Hancom Office, Remote PC, WebEx, Bloomberg Businessweek ve Dropbox gibi hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar cihazınıza önceden yüklenmiş olarak geliyor. Yeni Galaxy NotePRO ile birlikte gelen, Ofis programları ile uyumlu Hancom Office ile işyeri dışındayken de çalışmaya devam edebilirsiniz. Ofis dokümanları üzerinde işlem yapabilmenizi sağlayan uygulama ile metin, tablo ve sunum dokümanları oluşturabilir ve bunları yönetebilirsiniz. Ofis dokümanları için görüntüleme programı NotePRO ile önceden yüklü olarak gelirken, düzenleme programı Samsung Apps üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca dışarıdan evdeki ya da ofisteki bilgisayarınıza ulaşmanız gerektiğinde, Remote PC özelliği ile diğer bilgisayarlarınızın içeriğine uzaktan kolayca erişebilirsiniz.

Çevrimiçi toplantı arayüzü WebEx ile de her yerden çalışma özgürlüğü sunan Samsung’un benzersiz tableti, 8 kişiye kadar video konferans gerçekleştirebileceğiniz bir mobil ofis ortamına dönüşüyor.

“İleri El Yazısı Tanıma Teknolojisi” ile hemen hemen tüm yazı stillerini kolayca algılayan Galaxy NotePRO, esnek kullanım ve çok yönlü bir deneyim için ideal.

Galaxy NotePRO’nun teknik özellikleri

12,2 inç WQXGA ekran

Android KitKat (4.4) İşletim Sistemi

Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac MIMO, HT80)

Bluetooth 4.0

3 GB RAM

64 GB’a kadar micro SD kart desteği

USB 3.0

GPS + GLONASS

295,6x204x 7,95 mm / 750 gr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz